O nas

MARCELA KAWKA

Projektantka produktu i komunikacji wizualnej.
Absolwentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego ASP w Warszawie (dyplom licencjacki w pracowni prof. Michała Stefanowskiego – 2007 r., dyplom magisterski w pracowni prof. Wojciecha Wybieralskiego – 2008 r.). Laureatka m.in. Produktu Roku 2010 Meble Plus; wyróżnienia Machina Design oraz (wraz z Izabelą Cichecką) nagrody Nokia Only Planet­ Design for all za projekt urządzenia Health Guard, uwzględniającego potrzeby seniorów. Studio Locomotif prowadzi od 2009 roku.

LinkedIn_logo_initials

JOANNA PIENIĄŻEK

Menedżerka z doświadczeniem w public relations. Absolwentka filologii polskiej i kulturoznawstwa.
W Studio Locomotif odpowiada za kontakt z klientami, prowadzenie projektów oraz wszelkie słowo pisane. Wcześniej realizowała m.in. działania CSR dla branży piwowarskiej i kampanie edukacyjne finansowane ze środków UE.

KATARZYNA GĘSIARZ

Projektantka grafiki 2D i 3D. Absolwentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego ASP w Warszawie i kierunku Sztuki Wizualne na ASP w Łodzi. Laureatka m.in. konkursu GTV na projekt uchwytu do szafek oraz wyróżnień w konkursach Fundacji Bęc Zmiana na projekt ławki dla parku nadwiślańskiego i Konkursie Szkła Artystycznego dla firmy Krosno (Bombay Sapphire Designer Glass). W branży od ponad 10 lat. Z Locomotif współpracuje od 2017 roku.